Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Informacija

APIE MUS

Mes tarpininkaujame ir teikiame paslaugą, kurios pagalba Jūs be vargo ir rūpesčių galite užsisakyti norimas prekes iš populiariausių Europos internetinių parduotuvių. Mes pasirūpinsime tuo, kad gautumėte prekes greitai, saugiai ir už geriausią kainą.

Pas mus: užsakymai iš www.sportsdirect.com, užsakymai iš everthing5pounds.com , užsakymai iš kosmetikos parduotuvių, tokių kaip www.fragrancedirect.co.uk ir kiti užsakymai iš populiariausių internetinių parduotuvių bei aukcionų.

Jeigu nenorite registruotis internetinėse parduotuvėse, jeigu neturite kreditines kortelės ar elektroninės piniginės, jeigu neturite laiko aiškintis painiose parduotuvių sistemose, tuomet mes už Jus sutvarkome visas varginančias priekių užsakymo internete procedūras. Mes sutaupysime Jums laiko ir pinigų!

PVM mok. kodas LT100009357913

  

APIE PARDUOTUVES

--------------------------------

   

VERTA RINKTIS MUS

Mes visada pakonsultuosime visais su pirkimu susijusiais klausimais, patarsime ir padėsime išsirinkti prekę. Visuomet patarsime išsirenkant teisingą dydį. Jums nereikės registruotis parduotuvėse, nereikės jokių kreditinių kortelių, elektroninių piniginių ar įmantrių mokėjimo sistemų, Jums tereikia išsirinkti prekę, parodyti ją mums, apmokėti ir siuntinys neužilgo atkeliaus pas Jus. Prekes pristatome asmeniškai, įteikdami jums tiesiai į rankas, arba atsiunčiame paštu iki pat namu durų. Iškilus problemoms dėl nekokybiškos ar brokuotos prekės, mes patys spręsime jas su prekių pardavėju, o pinigus Jums grąžinsime iškart. Ilgalaikė patirtis leidžia mums teikti savo paslaugas kokybiškai ir greitai.

     

TAI YRA SAUGU

Taip tai yra saugu. Atkeliavus nekokybiškai ar transportavimo metu sugadintai prekei arba įšvis prekei neatkeliavus Jums nereikės aiškintis su pardavėju ar transportavimo paslaugas atliekančiomis įmonėmis, nes šias problemas spręsime mes, bet prieš tai iškart grąžinsime Jums pinigus už šias prekes.

     

PRISTATYMO TERMINAI

Paprastai prekės pristatomos per 8-14 dienų, priklausomai nuo internetinės parduotuvės. Maksimalus laikotarpis yra 65 dienos.

     

PREKIŲ ATSIĖMIMAS

Prekes į rankas įteikiame Vilniuje (paprastai prie PPC Akropolis). Į kitus miestus ir miestelius siunčiame paštu ( registruotas siuntimas ). Tai užtrunka 1-2 darbo dienas ir kainuoja nuo 1.5 iki 3.5 € , priklausomai nuo prekių svorio.

Jei norite kitame mieste savo užsakytas prekes gauti dar greičiau, tuomet mes galime Jums išsiųsti per LPexpress terminalą, tai užtruks iki 24 valandų. Kaip naudotis terminalu ir kiek tai kainuoja, rasite ČIA .

     

DYDŽIŲ LENTELĖS

---------------------------------